Ogórek kiszony

Produkt w 100% naturalny. Bez dodatku konserwantów. Produkowany na bazie tylko i wyłącznie surowca wysokiej jakości, pochodzącego od polskiego rolnika z dodatkiem przypraw. Doskonały dodatek do wieczorów oraz sałatek, kanapek, dań mięsnych i jarskich.

Ogórek chilli

Produkt w 100% naturalny. Bez dodatku konserwantów. Produkowany na bazie tylko i wyłącznie surowca wysokiej jakości, pochodzącego od polskiego rolnika z dodatkiem świeżej, ostrej papryki chilli, dzięki czemu wyrób charakteryzuje ostry, intensywny smak.

Ogórek małosolny domowy

Produkt w 100% naturalny. Bez dodatku konserwantów. Produkowany na bazie tylko i wyłącznie surowca wysokiej jakości, pochodzącego od polskiego rolnika z dodatkiem przypraw. Produkt uzyskał miano TOP PRODUKT w konkursie DOCEŃ POLSKIE.

Ogórek orientalny

Produkt w 100% naturalny. Bez dodatku konserwantów. Produkowany na bazie tylko i wyłącznie surowca wysokiej jakości, pochodzącego od polskiego rolnika z dodatkiem orientalnych przypraw, które nadają egzotyczny smak. Doskonały dodatek do egzotycznych potraw.

Ogórki - plastry kanapkowe

Produkt w 100% naturalny. Bez dodatku konserwantów. Produkowany na bazie tylko i wyłącznie surowca wysokiej jakości, pochodzącego od polskiego rolnika z dodatkiem przypraw. Doskonały dodatek do sałatek, kanapek, dań mięsnych i jarskich.

Ogórek po kartusku

Produkt w 100% naturalny. Bez dodatku konserwantów. Produkowany na bazie tylko i wyłącznie surowca wysokiej jakości, pochodzącego od polskiego rolnika z dodatkiem świeżej cebuli oraz czerwonej papryki. Wyrób charakteryzuje aromatyczny, słodko - kwaśny smak.

Przecier ogórkowy

Produkt w 100% naturalny. Bez dodatku konserwantów. Produkowany na bazie tylko i wyłącznie surowca wysokiej jakości, pochodzącego od polskiego rolnika z dodatkiem przypraw. Doskonała podstawa zupy ogórkowej.

Ogórki kaszubskie

Produkt w 100% naturalny. Bez dodatku konserwantów. Produkowany na bazie tylko i wyłącznie surowca wysokiej jakości, pochodzącego od polskiego rolnika z dodatkiem świeżej cebuli oraz czerwonej papryki. Wyrób charakteryzuje aromatyczny, łagodny oraz słodki smak.

Ogórek małosolny

Produkt w 100% naturalny. Bez dodatku konserwantów. Produkowany na bazie tylko i wyłącznie surowca wysokiej jakości, pochodzącego od polskiego rolnika z dodatkiem przypraw. Produkt uzyskał miano TOP PRODUKT w konkursie DOCEŃ POLSKIE.

Ogórek konserwowy

Produkt w 100 % naturalny. Bez dodatku konserwantów. Produkowany na bazie tylko i wyłącznie surowca wysokiej jakości, pochodzącego od polskiego rolnika, z dodatkiem przypraw, które zapewniają słodko – kwaśny smak wyrobu.

Ogórek z czosnkiem

Produkt w 100% naturalny. Bez dodatku konserwantów. Produkowany na bazie tylko i wyłącznie surowca wysokiej jakości, pochodzącego od polskiego rolnika z dodatkiem świeżego czosnku oraz przypraw. Wyrób charakteryzuje delikatny słodko – kwaśny smak.

FaLang translation system by Faboba

Dostarczamy nasze produkty dla: