Kapusta kwaszona z marchwią

Produkt w 100% naturalny. Bez dodatku konserwantów. Produkowany na bazie tylko i wyłącznie surowca wysokiej jakości. Doskonały na sałatkę lub kapuśniak.

Kapusta czerwona z jabłkiem

Produkt w 100% naturalny. Produkowany na bazie surowców wysokiej jakości, pochodzących tylko i wyłącznie od polskich rolników. Bez dodatków konserwantów i barwników. Dodatek jabłka sprawia, że produkt ma aromatyczny, słodko – kwaśny smak.

Kapusta kwaszona

Produkt w 100% naturalny. Bez dodatku konserwantów. Produkowany na bazie tylko i wyłącznie surowca wysokiej jakości, pochodzącego od polskiego rolnika. Doskonały na sałatkę lub kapuśniak.

Kapusta czerwona

Produkt w 100% naturalny. Produkowany na bazie surowców wysokiej jakości, pochodzących tylko i wyłącznie od polskich rolników. Bez dodatków konserwantów i barwników. Produkt charakteryzuje się słodko – kwaśnym smakiem oraz chrupką konsystencja kapusty.

Kapusta kiszona

Produkt w 100% naturalny. Bez dodatku konserwantów. Produkowany na bazie tylko i wyłącznie surowca wysokiej kakości, pochodzącego od polskiego rolnika. Doskonały na sałatkę lub kapuśniak.

Kapusta biała słodko-kwaśna

Produkt w 100% naturalny. Bez dodatku konserwantów. Produkowany na bazie surowców wysokiej jakości, pochodzących tylko i wyłącznie od polskich rolników. Charakteryzuje go słodko – kwaśny smak oraz chrupka konsystencja kapusty.

FaLang translation system by Faboba

Dostarczamy nasze produkty dla: